admin 15.04.2021

Штори та гардини — це, без сумніву, важливий акцент в інтер’єрі будь-якого приміщення.


штори на замовлення от just-design.com.ua

Вони не тільки несуть акцент і красу оселі, а й дають можливість відпочивати і розслаблятися після важкого робочого дня у вітальні чи спальні, зосередитися й налаштуватися на роботу, в кабінеті, або в приємній затишній атмосфері вітальні, провести час з друзями чи родиною.

Саме тому дуже важливо, щоб текстиль на ваші вікна був правильно підібраний, так як саме від цього залежить і цілісна картина вашого інтер’єру, і в цілому задоволення від функціональної складової такого виробу. Все тому, що це не тільки деталь інтер’єру, яка служить для краси, а й захист від небажаних сонячних променів рано вранці або протягом спекотного дня, буде захищати вас від сторонніх поглядів та навіть небажаних звуків.

В першу чергу все залежить безпосередньо від тканини, до вибору якої потрібно підходити з усією відповідальністю. Слід враховувати в якому приміщенні будуть майбутні штори, та які функціональні завдання, окрім декоративного, вони мають виконувати.

4 поради щодо вибору штор

  • По-перше, якщо мова йде про спальню, тоді слід обирати досить щільну тканину, яка буде захищати від зайвого світла, коли це необхідно. Якщо мова йде про шовк або оксамит, тоді такі тканини потребують захисний підклад, щоб тканина не вигорала від сонця і не втратила свою форму. А ось для приміщень, де мало світла, потрібно обирати більш легку фактуру, яка буде пропускати сонячні промені перекриваючи собою все вікно.
  • По-друге, звертати увагу слід і на практичну складову, оскільки всі тканинні вироби необхідно періодично чистити. І в цьому випадку дуже важливо підібрати той матеріал, який буде найлегшим у догляді. Кращим є поліестер і віскоза, вони невибагливі у догляді та витримають прання в звичайних домашніх пральних машинах. А ось бавовна, шовк та оксамит потребують вже професійного догляду в хімчистці.
  • По-третє, якщо мова йде про вибір кольору і дизайну тканини, вона не повинна зливатися з кольором стін. Найкраще, якщо вона буде поєднуватися з оббивкою меблів або ж буде на тон світліше чи темніше кольору стін.
  • По-четверте, потрібно правильно визначитися з розмірами та зробити відповідні заміри, оскільки від пропорції композиції штор, відповідно приміщенню, залежить чи візуально розшириться або зменшиться простір. Важливість вибору стосується і дизайну моделі штор, бо для кожного стилю інтер’єру є свої підходящі моделі штор, які будут гармонійно виглядати у такому примищенні.

Якщо вас цікавлять штори на замовлення від професійних дизайнерів та за прийнятною ціною, тоді салон штор «JUST-design» саме для вас.

Адже на сайті компанії: just-design.com.ua ви зможете знайти великий вибір різних дизайнів та кольорів, а поради від професіоналів допоможуть підібрати найкращий варіант, який буде ідеально виглядати у кімнаті, роблячи ваш дім затишним та стильним.